fbpx

About GoFigure

So, how exactly can GoFigure® help?

Odchudzanie stało się proste!

Każdy może schudnąć poprzez redukcję spożycia kalorii. Problemem jest zwykle dokuczliwy głód, który często prowadzi do rezygnacji z odchudzania. GoFigure® to gama posiłków odchudzających nowej generacji, które w przeciwieństwie do masy podobnych produktów oferują niskokaloryczną dietę bez zwykle towarzyszącego jej uciążliwego głodu!

Dieta 2-2-go jest stworzona w oparciu o SlimBiome®, który według naukowych wytycznych żywieniowych poprawia efekty kontroli masy ciała. Dzięki prostemu schematowi działania 2-2-go sprawia, że odchudzanie staje się proste!

Plan

Śniadanie

(200-205 kcal)

Zacznij swój dzień tak jak trzeba – z koktajlem GoFigure®

Drugie śniadanie przekąska

(100-110 kcal)

Twój dzień już trwa, czas pozbyć się chęci na przekąskę! Baton GoFigure® jest idealnym drugim śniadaniem, po którym nie musisz czuć się winny.

Obiad

(200-205 kcal)

Pożegnaj się ze skręcaniem z głodu w porze obiadowej. Na pomoc przychodzi shake GoFigure® pełen witamin, minerałów i białka.

Podwieczorek

(100-110 kcal)

Nadchodzi popołudnie. Czas sięgnąć po kolejną pożywną przekąskę, tym razem w postaci batonika! Zjedz z przyjemnością okrągłe 110 kcal z dodatkiem żurawiny, kokosa, czekolady, pomarańczy albo orzeszków ziemnych!

Zdrowa kolacja

(600-800 kcal)

Świetna robota! Przetrwałeś dzień i skutecznie zahamowałeś głód. Czas już zjeść zdrową i pyszną kolację! Jej wybór należy do Ciebie!

Chcesz utrzymać swoją aktualną wagę z 2-2-Go?
Czemu nie zamienić koktajlu na jeden z naszych wyśmienitych kubków Musli, aby urozmaicić dietę
(są świetne na śniadanie!)

Przywitaj się z GoFigure

engaga

Get the coolest tips and tricks today

This ebook will change everything you ever thought about relationships and attachment. Find the secret to connecting better and faster