fbpx

Badania naukowe

Badania Uniwersytetu Oxford Brookes

Fakty, nie fikcja

Badanie Uniwersytetu Oxford Brookes dotyczące utraty masy ciała

Nasza oferta zawiera serię zdrowych, pysznych, a przede wszystkim naturalnych produktów wspomagających odchudzanie, inspirowanych nauką. Wszystkie one otrzymały oświadczenia naukowe na podstawie badań przeprowadzonych przez Uniwersytet Oxford Brookes, które dowodzą, że SlimBiome® pomaga w utracie zbędnych kilogramów. Ten składnik produktów GoFigure® redukuje także głód i łaknienie u zdrowych dorosłych z nadwagą i osób otyłych.

Część naukowa

GoFigure® wspiera mikrobiotę jelitową ( odpowiedzialną za dobre bakterie w jelitach), zapewniając poprawę zdrowia jelit poprzez zawarte w nim włókna prebiotyczne. Dobre drobnoustroje występujące w naszym produkcie są podstawą pozytywnego samopoczucia i zdrowia.

Czego dotyczyło badanie?

Przez okres 4 tygodni badaliśmy ilość pożywienia i wybory żywieniowe, jakie pod wpływem SlimBiome® podjęło 20 zdrowych kobiet z nadwagą i otyłych

Jak? Równolegle: podwójnie ślepa próba, placebo i przypadkowo zaplanowany wybór

• Do udziału w badaniu zostało zaproszonych 20 kobiet, pomiędzy 18 a 65 rokiem życia, z BMI 25-35 kg
• W badaniu losowo przydzielono uczestniczkom SlimBiome® albo placebo
• Uczestniczki przyjmowały SlimBiome® albo placebo z 200 ml wody, trzy razy dziennie, 30 min. przed każdym głównym posiłkiem przez 4 tygodnie, trzymając się wytycznych zdrowego odżywiania wyznaczonych przez Publiczną Służbę Zdrowia w Wielkiej Brytanii

Co odkryliśmy?

SlimBiome®:

1. Zwiększył uczucie sytości

Wizualna skala analogowa (VAS) mierzy uczucie sytości przed (A) i po (B) spożyciu produktu. Lewa strona to A, a prawa strona to B.

2. Zredukował spożycie tłuszczów

3. Zmniejszone pragnienia pokarmowe, szczególnie apetyt na słodkie produkty

Podsumowując

Jeśli połączysz SlimBiome® ze zdrowym żywieniem, może on być wykorzystywany jako skuteczny środek wspomagający kontrolę wagi bez uczucia głodu.

Konflikt interesów

Autorzy deklarują, że w tym badaniu nie ma żadnego konfliktu interesów. Zostało ono sfinansowane przez OptiBiotix Health PLC i wykonane samodzielnie przez Uniwersytet Oxford Brookes.

Autorzy:

H. Lightowler, S. Kolida, C. Wood, I. Achebe, H. Brennan, LC. Ahlstrom

Przywitaj się z GoFigure

engaga

Get the coolest tips and tricks today

This ebook will change everything you ever thought about relationships and attachment. Find the secret to connecting better and faster