fbpx

About GoFigure

So, how exactly can GoFigure® help?

Wygląda na to, że…

Odchudzanie nigdy nie było tak pyszne! Połączenie naturalnych składników i nauki w GoFigure® czyni odchudzanie prostym, efektywnym, a co najważniejsze trwałym.

Wspiera uczucie sytości

Błonnik pokarmowy pomoże Ci skupić się na tym, co robisz, a nie na rozmyślaniu o następnym posiłku!

Utrzymuje właściwy poziom glukozy

Produkty GoFigure® zapewnią długotrwałe uwalnianie energii. Redukują skoki glukozy, utrzymują jej prawidłowy stan i zmniejszają uczucie głodu.

Wspiera dobry stan jelit

Włączenie prebiotyków i błonnika wspomaga zwiększenie różnorodności flory mikrobiologicznej.

Redukuje głód

Pożegnaj zachcianki na przekąski i niezdrowe jedzenie! Badania pokazują, że SlimBiome® pomaga pozbyć się ochoty na słodycze i tłuste jedzenie.

Nie polegaj na sile woli

Kiedy czujesz się pełniejszy przez dłuższy czas, łatwiej jest odeprzeć te irytujące, nieustanne myśli o jedzeniu.

Styl życia GoFigure®

Produkty GoFigure® zostały stworzone do korzystania w domu i poza nim. Gdziekolwiek jesteś, możesz wziąć ze sobą GoFigure® – nieważne, czy to wakacje, praca czy dzień spędzony w domu. Bez względu na to, czy stosujesz GoFigure® jako wsparcie w utrzymaniu wagi, czy jako część programu odchudzania 2-2-go GoFigure®, uwierz w pomoc nauki i pomóż sam sobie. Nie słyszałeś o diecie 2-2-go? dowiedz się więcej

Teraz myślisz – jestem na restrykcyjnej diecie, więc i tak schudnę, prawda? Jednak wszyscy wiemy, że łatwiej powiedzieć niż zrobić. Dlatego GoFigure® sprawia, że jesteś najedzony na dłużej. Mniej kaloryczna dieta wcale nie oznacza większego głodu, właściwie jest na odwrót. Z GoFigure® mniej kalorii sprawia, że rzadziej mamy ochotę podjadać – to same korzyści.

Zgodnie z oświadczeniem Państwowej Służby Zdrowia Wielkiej Brytanii (NHS), redukowanie przyjmowanych kalorii o 500 dziennie może skutkować obniżeniem wagi nawet o kilogram w ciągu tygodnia. To nie tylko zdrowe tempo gubienia wagi, ale też realnie osiągalny cel. Naszym zdaniem gwałtowny spadek wagi nie jest dobry przede wszystkim dlatego, że jest krótkotrwały. Po osiągnięciu wymarzonej wagi wracamy do starych nawyków i ostatecznie przybieramy więcej kilogramów, niż schudliśmy.

Oto kilka przemyśleń – średnia utrata wagi naszych klientów to 3 do 4 kilogramów w ciągu 3 tygodni. Osiągana jest ona w sposób zdrowy i zrównoważony i wynosi ponad 1 kg tygodniowo! Wszystko to możesz osiągnąć zastępując śniadanie i obiad jednym z naszych koktajli zastępujących posiłek, a następnie uzupełnić pysznym i pożywnym batonikiem pomiędzy posiłkami.

Oznacza to batonik między śniadaniem a obiadem, a następnie kolejny między obiadem a kolacją. A tak przy okazji, czy wspomnieliśmy, że kolacja może być taka jak chcesz? Po prostu zadbaj aby była zdrowa! To jest to, co nazywamy planem dietetycznym 2-2-go – i nie zapomnij o ćwiczeniach !

Działanie naszych produktów nie sprowadza się jedynie do odchudzania, ale może również pomóc w utrzymaniu efektów ciężkiej pracy, którą już wykonałeś. Podstawowym celem jest przede wszystkim wspieranie zdrowego sposobu radzenia sobie z problemem utrzymania prawidłowej wagi ciała. Aby to zrobić, po prostu zmniejsz liczbę koktajli do jednego dziennie w porze posiłku, która jest dla Ciebie optymalna, dodając batonik, jeśli będziesz czuł taką potrzebę.
Pomoże Ci to uniknąć pokusy dokonywania niezdrowych wyborów dotyczących przekąsek.
To jedynie ok. 8 zł za posiłek. Zastanów się, ile możesz zaoszczędzić na każdym śniadaniu i obiedzie.

Produkty GoFigure®

Każdy produkt rodziny GoFigure® zawiera opatentowany i wielokrotnie nagradzany na świecie składnik – SlimBiome® , który w potwierdzony naukowo sposób wspomaga spadek wagi w przypadku niskokalorycznej diety.

Koktajle

Zdrowe i bardzo smaczne koktajle zastępujące cały posiłek. Zawierają białko, witaminy i minerały, kompleks super zielonych roślin i naturalne smaki. Są słodzone stewią a nie cukrem.

Batoniki

Nasze kuszące batoniki typu flapjack wypełnione są bezglutenowym owsem, daktylami i rodzynkami, a także owocami i/lub orzechami.

Musli

Rozpocznij dzień pełnowartościowym, bogatym w błonnik i smacznym musli, które pozwoli Ci długo przetrwać bez myślenia o jedzeniu. To proste – więcej energii bez uczucia głodu.

Nasze koktajle GoFigure® są odpowiednie dla wegetarian
a batoniki i musli są wegańskie!

Przywitaj się z GoFigure

engaga

Get the coolest tips and tricks today

This ebook will change everything you ever thought about relationships and attachment. Find the secret to connecting better and faster